Wybrany wątek opinii

Kiedy Wschodnia!
Fffa (2026.02.18)
@Fffa - Przecież prawie jest. Jedziesz przez Saperów i już jesteś na Kościuszki. Potem już z górki!
Słonina bimbalina (2026.02.18)
@Fffa - Dokladnie, budowac obwodnice wschodnia i dalej za szpitalem do fromborskiej i modrzewiny, za 10 lat do mostu w nowakowie i do E7,Elblag ring - i mowie calkiem serio.
(2026.02.18)
Powrót do komentarzy