Wybrany wątek opinii
Kiedy Wschodnia!
Do moderacji
Odpowiedz
48
10
@Fffa - Przecież prawie jest. Jedziesz przez Saperów i już jesteś na Kościuszki. Potem już z górki!
Do moderacji
Odpowiedz
3
9
@Fffa - Dokladnie, budowac obwodnice wschodnia i dalej za szpitalem do fromborskiej i modrzewiny, za 10 lat do mostu w nowakowie i do E7,Elblag ring - i mowie calkiem serio.
Do moderacji
Odpowiedz
12
2