122
09.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wystarczyłoby takie osoby zaprosić do odśnieżania i kucia lodu, a nie rozdawać socjale.
(2026.02.09)
Gdyby prezydentem był Śliwka w Elblągu nie byłoby bezrobocia.
Irek Szaf (2026.02.09)

info

6  
  12
@bra - Jest jeszcze gorzej od twoich chorych wypocin a raczej wymiocin.
(2026.02.09)
@Ksiądz Kaszanka - Masz rację Ksiądz salceson ma swoje za uszami. Jak to ksiądz pisowski.
(2026.02.09)
jedna kobita tyrała 40 lat i dostała niecałe 2,5 koła netto emeyrtury, niskei składki (albo zwyczajne) miała bo za minimalna robiła ale robiła a ja jako nierób-leń, co sobie sztukował pracę po 65 latach w końcu mam prawie tyle co ona i gdzie sprawiedliość?
(2026.02.09)
50% długotrwale bezrobotni, 40% bez kwalifikacji ….. 😩- oni nie chcą pracować i uczyć się czegokolwiek …
Yaro (2026.02.09)

info

8  
  2
W niebie a Trump ma miliardy i też ze cwaniactwa i gdzie sprawiedliwość?
(2026.02.09)
Nissan to Noe wszystko, jest jeszcze rada Miasta, co oni zrobili??? Ludzie powtarzają głosując na tych samych ludzi bezrefleksyjnie nawet jak cała kadencję tylko siedzieli i czekali do końca posiedzenia... Taka refleksja sluchajcie, wczoraj przejeżdżam koło góry Chrobrego, było może 10 samochodów widać że przyjechali rodzice z dzieciakami rzadko zdarza się taka zima, a że po 17:00 to już ciemno no i te biedne dzieciaki zjeżdżają po ciemnicy bo nikt z rady miasta, otoczenia prezydenta, sam. prezydent przecież dzieci nie ma i nie wie że może warto zainstalować nawet tymczasowe 2 lampy żeby dzieciaki pojeździły, ale to za trudne przecież. Tak sobie pomyślałem ta nieoświetlona góra to taka kwintesencja i symbol pokazująca jak to miasto funkcjonuje...
Smutne to bardzo (2026.02.09)

info

12  
  4
Ale za to powstają stowarzyszenia, rady, bezrady i jest gitara,
(2026.02.09)

info

7  
  0
A będzie jeszcze lepiej.
:)) (2026.02.09)

info

5  
  0