UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co taki wielki gmach i ogromna ilość zatrudnionych ( ok 500) biurw do obsługi tak malej ilości bezrobotnych.
Godz
Po co taki wielki gmach i ogromna ilość zatrudnionych ( ok 500) biurw do obsługi tak malej ilości bezrobotnych.
Godz