UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W wielu obszarach gospodarczych miasto marnie sobie radzi. Hasło „Kiedyś wszystko będzie” można uznać za gospodarczy program Prezydenta Elbląga i lokalnej PO. Ale ja mam kulę palantir i widzę co będzie jak prawica w Elblągu będzie rządzić. Niczego nigdy nie będzie. Ruiny po fabrykach i zardzewiałe tramwaje. Rządy PiS-u i skrajnej prawicy w Elblągu są potrzebne jak salmonella w jajkach.

Czy

Anuluj