UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W wielu obszarach gospodarczych miasto marnie sobie radzi. Hasło „Kiedyś wszystko będzie” można uznać za gospodarczy program Prezydenta Elbląga i lokalnej PO. Ale ja mam kulę palantir i widzę co będzie jak prawica w Elblągu będzie rządzić. Niczego nigdy nie będzie. Ruiny po fabrykach i zardzewiałe tramwaje. Rządy PiS-u i skrajnej prawicy w Elblągu są potrzebne jak salmonella w jajkach.

Czy