UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
ja chce pracować, naprawde ale oferty pracy są takei jaki rynek, firma X czy Y szuka jelenie do roboty i ma wymagania, a płaci 3600 albo niceałe 4 tysi, potem wiecej, ale nie rozumieją, że teraz 3600 to przy rodzinie to nic, wiec niech sami robią, wolę kombinować a oni ciagle szukają patrz ogłoszenia: wojcik leclrec, dre, halex, liralight czy brw i layman ciekawe dlaczego ciągle rotacja? Ludzie chca robić ale warunki musza być godne. W krismarze to na hali w lutym było 7 stopni! gdzie ustawowo to min 14-18 powinno, przeciągi, ludzie na - 11 robili i co? bo chcieli a potem im nei wypłacili kasy.... ; D nie kazdy w elblagu musi spełanić oczekiwania każdego pracowadwcy, wszyscy sie nie przeszkolą, nie wszyscy mogę i chcą być miksem zawodowym. a teraz odp. na pytanie dlaczego PUP nie załatwia pracy bezrobotnym? Dlaczego? Nie nie może, nie ma sili sprawczej, oni sa dobrzy w zasiłkach, skierowaniech na rozmowy jak pisać CV (zgroza!) albo kursy które nic nie wnosza, wiem bo przerabiałem.