UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Prawda jest taka że 800+, pomoc z MOPS, itp i po co pracować jak można żyć na kosz państwa... A w pup zarejestrowany tylko po to aby mieć darmową opiekę lekarską... Pis tak rozleniwił socjalami że ich elektorat ma gdzieś prace. Miejsc pracy jest dużo, jak by ktoś chciał to by pracę sobie załatwił, ale po co?