UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czego się spodziewaliście po bestialskim zamknięciu odlewni GE? Teraz jeszcze świerza sprawa z Maag Gear które wynosi się z Elbląga
Pracownik1a
Czego się spodziewaliście po bestialskim zamknięciu odlewni GE? Teraz jeszcze świerza sprawa z Maag Gear które wynosi się z Elbląga
Pracownik1a