UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czego się spodziewaliście po bestialskim zamknięciu odlewni GE? Teraz jeszcze świerza sprawa z Maag Gear które wynosi się z Elbląga

Pracownik1a

Anuluj