UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wystarczy chcieć pracować i praca sie znajdzie. Ale po co..... lepiej leżeć i nic nie robić i właśnie stąd takie statystyki. Acha ludzie chcieliby zarabiać miliony i nic nie robić.


Anuluj