UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Mieszkanek i mieszkańców Elbląga", serio w grupie mieszkańców nie ma kobiet?, zastanówcie się nad sobą, bo coś z wami nie tak.
"Mieszkanek i mieszkańców Elbląga", serio w grupie mieszkańców nie ma kobiet?, zastanówcie się nad sobą, bo coś z wami nie tak.