UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Mieszkanek i mieszkańców Elbląga", serio w grupie mieszkańców nie ma kobiet?, zastanówcie się nad sobą, bo coś z wami nie tak.


Anuluj