UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@pisior - Energie tam wcale nie maja taniej. W U. K.i Niemczech skonczylo sie juz eldorado jest podobne albo wieksze g. jak w Polsce. Dodatkowo maja problem z gosci, ktorych sobie zapraszali
@pisior - Energie tam wcale nie maja taniej. W U. K.i Niemczech skonczylo sie juz eldorado jest podobne albo wieksze g. jak w Polsce. Dodatkowo maja problem z gosci, ktorych sobie zapraszali