UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@pisior - Energie tam wcale nie maja taniej. W U. K.i Niemczech skonczylo sie juz eldorado jest podobne albo wieksze g. jak w Polsce. Dodatkowo maja problem z gosci, ktorych sobie zapraszali


Anuluj