A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Firma eko bud to firma - wał. Budują tak budynki że w mieszkaniach kupionych 2-3 lata temu pęka, łamie i zapada się podłoga w naroznikach czyli jastrych. Jak rozbierasz żeby sam naprawić to się okazuje że pod podłogą brakuje stryropianiu na szerokość 5 cm stąd podłoga w tym miejscu wisi w powietrzu i łamie się pod obciążeniem zwykłego biurka czy komody ale z racji ze kosz naprawy koło 300 zł z robocizna to żaden prokurator nie będzie umiał postawić zarzutów a policja nie przyjmie zawiadomienia i popełnieniu przestępstwa - oszustwo i niezgodność z aktualnymi przepisami prawa budowlanego. Na elektryce w budynkach też robią ostre wały np nie dociągają osobnej linii z zAbezpieczeniem do zmywarki w kuchni i twierdzą że przecież jest 3 fazowe, owszem jest ale przepisy mówią że bez względu na to musi być osobna linia do zmywarki. Popatrzcie w swoich projektach elektrycznych jeśli w ogóle wam wydali takowe...
legionow=korki+wypadki
Miasto się rozrasta i to jest dobrze. Nawiedzeni blokować chcą jak ul. Wschodnią dla widzimisię tylko. Budować!
Elbląg Bez Cenzury = PiS
Oszustwo = PIS
Wg mnie skoro jest taki opór przeciwko budowaniu dużych bloków na przedmieściach na terenach zielonych, to Prezydent powinien zaproponować firmie Eko - Bud inną lokalizację. Np. wolne place w Śródmieściu między Tysiąclecia, Zagonową, Sopocką i Czerniakowską lub między Komendą Policji na Tysiąclecia a ul. Fabryczną. Rozumiem szacunek niektórych urzędników do wspomnień ich rodziców, ale przy głównej ulicy przelotowej Elbląga czas na zmiany od 1965 roku.
Może najpierw trzeba pomyśleć o ulicy Królewieckiej która się blokuje na całej długości, a po drugie mam nadzieję że ci co kupią będą mieli problemy z wilgocią jak ci z korony
@Klient0234 - O czym ty bełkoczesz?, pokaż mi swoje mieszkanie, ja ci pokażę swoje z Ekobudu. Wypisujesz bzdury.
Zrozum że zabetonowanie tego skrawka zieleni w tym miejscu podczas obfitych ulew czy jak wolisz długotrwałych opadów spowoduje zalania i podtopienia całego terenu z możliwością zalania piwnic i całej infrastruktury towarzyszącej. Ten skrawek zieleni to naturalna gąbka dla deszczu a drzewa latem dla ochłody w gorące i upalne dni. Chcesz mieć tam piekarnik latem i podtopienia jesienią czy też i wiosna to proszę bardzo budować i tam mieszkać tylko później przestańcie biadolić na miasto i władzę z jakiego by nie była podmiotu partyjnego.
Mieszkańców głos tyle znaczy co podczas referendum o przynależności do Pomorskiego ?