UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
- Myślę, że wszyscy, którzy mają zacięcie "godnościowe" poczują się raczej urażeni tym, że obcy ambasador mebluje nam najwyższe władze państwowe - "donosicielstwo, służalczość i frajerstwo" nie działa adekwatnie bo sojusznicy powinni się szanować, a nie pouczać.