Wybrany wątek opinii
A to było tak... Ktoś wybudował lata temu wolnostojące, domy jednorodzinne w spokojnej, zielonej okolicy.... I nagle, jednego, pięknego dnia przyszły buldożery... źli deweloperzy z dolarami w oczach! Zryli! Zabrali! Zrównali z ziemią, a na miejscu łąk, lasów, stawów powstały bloki Legionów 8,8a, 8b, 8c... Potem maszyny zabijały sielanke dalej, powstały kolejne bloki z Korony... wysokieeeee na wiele pięter, królewskie drapacze chmur... i kolejne i kolejne... kupowaliśmy wszyscy te mieszkania, my szczęśliwe rodzinki z bombelkami... jednak historia lubi sie powtarzać... czekają już nowe rodzinki, nowe bombelki i nowe bloczki... nikt z nich się Was nie obróci, tak jak i Wy nie obracaliście sie na nikogo kupując Wasze apartamenty.
Do moderacji
Odpowiedz
14
2
@formalista - Raz na wozie, raz pod wozem; )
Do moderacji
Odpowiedz
2
0