UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Breslau20 - A niech buduje bloki, po jest miasto zeby budować. Ale niech buduje zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego a nie tak żeby deweloper sie odpowiednio nachapał (oraz ci co siedzą w kieszeni dewelopera).