UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Breslau20 - A niech buduje bloki, po jest miasto zeby budować. Ale niech buduje zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego a nie tak żeby deweloper sie odpowiednio nachapał (oraz ci co siedzą w kieszeni dewelopera).


Anuluj