UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Breslau20 - A niech buduje bloki, po jest miasto zeby budować. Ale niech buduje zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego a nie tak żeby deweloper sie odpowiednio nachapał (oraz ci co siedzą w kieszeni dewelopera).