UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
MPZP mowi ze mają być bloki na trzy kondygnacje nadziemne. a deweloper chce postawic osiem kondygnacji bo wiecej mieszkan dzieki temu sprzeda. deweloper ma w nosie MPZP, jawnie gwiżdże na niego. a pionki z Rady Miasta zagłosują tak jak siedzący w kieszeni dewelopra im nakażą czy wyrażą zgodę. cała robota przy opracowaniu MPZP psu na budę, wszystko w piach - a my za to płacilismy (wszyscy podatnicy)
Dyzio