UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
MPZP mowi ze mają być bloki na trzy kondygnacje nadziemne. a deweloper chce postawic osiem kondygnacji bo wiecej mieszkan dzieki temu sprzeda. deweloper ma w nosie MPZP, jawnie gwiżdże na niego. a pionki z Rady Miasta zagłosują tak jak siedzący w kieszeni dewelopra im nakażą czy wyrażą zgodę. cała robota przy opracowaniu MPZP psu na budę, wszystko w piach - a my za to płacilismy (wszyscy podatnicy)
Dyzio