UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powiedz to dyrekcji ZSTI w Elblągu, do której kompetencji należy utrzymanie czystości chodnika na ul. Zamkowej. Od lat nigdy nie był odśnieżany, a w tym roku jest pobojowisko! Grama piasku nie uświadczysz...

Poinformowany

Anuluj