UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oni już dwadzieścia lat próbują trawę podgrzać na A8 - jedyne co potrafią to tylko gadać I bełkotać, że wiecie rozumiecie, że jest zima to musi być zimno, jedyne co potrafią to mogą coś zamknąć, zlikwidować, albo wstrzymać, -budowę, kursowanie - to im idzie najlepiej

D..z UM