A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
oj tam oj tam
Kto ci dał uprawnienia do pisania kocopołów w internecie! Powinni od razu ci je zabrać i ubezwłasnowolnić!
No i 60- zwłaszcza 30-(raz w roku) oni mają mnóstwo zaburzeń, statystyki wyraźnie to pokazują.
to nie Holandia
nie długo Ty będziesz miał60 lat. Nie zapomnisz?
jak można nie widzieć tramwaju :/ - myśl że jadę prosto to mam pierwszeństwo... znaki mnie nie interesują
No cóż... Kierowca samochodu osobowego jechał jakby był na wyścigach rajdowych, myślał, że zdąży ale jednak nie zdążył. Co do motorniczego-nie hamował, nie było słychać sygnału dźwiękowego, którego zwykle motorniczy używają... Siła uderzenia była na tyle duża, że tramwaj praktycznie zepchnął samochód w stronę chodnika. Strażnik miejski, który pomagał przy usunięciu samochodu po prostu wskazał, żeby kierowca przejechał na pobliski parking(stanął między wjazdem a wyjazdem z parkingu pobliskiej przychodni-laweta auto zabrała ok.13.40). Nie było pogotowia. Co do policji-przyjechała może w ciągu 10 minut od wypadku i nie jechała na sygnale. Sygnał włączyła w momencie wjazdu na chodnik. Zrobił się korek tramwajowy. Ludzie wysiadali z tramwajów i szli po śniegu by móc przejść przez jezdnię, którą jeździły samochody i dostać się na Plac Słowiański.
Po myślisz co piszesz jak Ty bedziesz miał 60🫣🤣
Tu powinno być światło w momencie gdy tramwaj przejeżdża zapola sie z migającego na czerwone tak jak na rondzie przy Kauflandzie
Nie stękaj z tym zatrzymywaniem Prawa Jazdy po 60+ bo mogą zmienić się przepisy i będą obowiązywały od 45+.