57
03.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
oj tam oj tam
(2026.02.04)

info

0  
  0
Kto ci dał uprawnienia do pisania kocopołów w internecie! Powinni od razu ci je zabrać i ubezwłasnowolnić!
(2026.02.04)
No i 60- zwłaszcza 30-(raz w roku) oni mają mnóstwo zaburzeń, statystyki wyraźnie to pokazują.
(2026.02.04)
to nie Holandia
Arkaa!!:3 (2026.02.04)
nie długo Ty będziesz miał60 lat. Nie zapomnisz?
(2026.02.04)
jak można nie widzieć tramwaju :/ - myśl że jadę prosto to mam pierwszeństwo... znaki mnie nie interesują
(2026.02.04)

info

0  
  0
No cóż... Kierowca samochodu osobowego jechał jakby był na wyścigach rajdowych, myślał, że zdąży ale jednak nie zdążył. Co do motorniczego-nie hamował, nie było słychać sygnału dźwiękowego, którego zwykle motorniczy używają... Siła uderzenia była na tyle duża, że tramwaj praktycznie zepchnął samochód w stronę chodnika. Strażnik miejski, który pomagał przy usunięciu samochodu po prostu wskazał, żeby kierowca przejechał na pobliski parking(stanął między wjazdem a wyjazdem z parkingu pobliskiej przychodni-laweta auto zabrała ok.13.40). Nie było pogotowia. Co do policji-przyjechała może w ciągu 10 minut od wypadku i nie jechała na sygnale. Sygnał włączyła w momencie wjazdu na chodnik. Zrobił się korek tramwajowy. Ludzie wysiadali z tramwajów i szli po śniegu by móc przejść przez jezdnię, którą jeździły samochody i dostać się na Plac Słowiański.
Było widać (2026.02.04)

info

0  
  0
Po myślisz co piszesz jak Ty bedziesz miał 60🫣🤣
(2026.02.04)
Tu powinno być światło w momencie gdy tramwaj przejeżdża zapola sie z migającego na czerwone tak jak na rondzie przy Kauflandzie
(2026.02.04)
Nie stękaj z tym zatrzymywaniem Prawa Jazdy po 60+ bo mogą zmienić się przepisy i będą obowiązywały od 45+.
Waldimir (2026.02.04)

info

2  
  0