Wybrany wątek opinii

Pamiętaj że i Ty kiedyś będziesz miał 70 lat / i auto postawisz na cegły ?
Czytelnik z Elbląga (2026.02.03)
@Czytelnik z Elbląga - Wiek nie zwalnia z nieznajomości przepisów i usprawiedliwiania wymuszenia. Uważam, że od 60+ wszyscy kierowcy powinni być badani pod kątem możliwości prowadzenia pojazdów.
(2026.02.04)
No i 60- zwłaszcza 30-(raz w roku) oni mają mnóstwo zaburzeń, statystyki wyraźnie to pokazują.
(2026.02.04)
Powrót do komentarzy