UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie stękaj z tym zatrzymywaniem Prawa Jazdy po 60+ bo mogą zmienić się przepisy i będą obowiązywały od 45+.

Waldimir

Anuluj