57
03.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wydaję mi się proszę Pana, że jest tam napisane 67-letni, a nie jak Pan wskazuje 27-letni.
(2026.02.04)
Tramwaj przejeżdża zza pola i dlatego czasem jest bęc.
(2026.02.05)
nie wiem jak Ty ale ja wole ustąpić tramwajowi nawet jak mam pierwszeństwo :)
(2026.02.05)
@RRRs - O czym ty w ogóle mówisz, jeżdżą jak trupy i większość nie wie co się dzieje na drodze. Wpisz sobie potrącenia pieszych w Elblągu i zobacz jaki przedział wiekowy stanowili kierowcy, którzy potracili ludzi na przejściu!
(2026.02.05)
we mnie przyłożył dziadek, tj w moje auto na parkingu pod lidlem na kochanowskiego. auto nowe bo 2025 r... było nowe...3 miesiace sobie jezdziłem.. stało daleko od wejscia, na 1 miejscu parkingowym, nie ze w poprzek czy cos. dziadek 78 lat uderzył i to busem. cofając. kolejno bo akurat szedłem z zakupami chciał odjechać, nie pozwoliłem mu, wezwał policję że to z mojej winy... oczywiscie dostał mandat. ale że jeźdzę dosć dużo i kolizją to nie pierwszą jest to jestem w szoku bo najczęściej uciekają kobiety co wynika głownie z paniki, po dziadku bym się nie spodziewał.
(2026.02.05)
zobaczysz ty jak bedziesz mial tyle lat
(2026.02.05)
Zdajesz sobie sprawę bystrzaku, że do 65 trzeba być aktywnym zawodowo? Ciekawe czy jak sam będziesz się do tego wieku zbliżał to tak chętnie zrezygnujesz z auta.
Romek (2026.02.07)