UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak można nie widzieć tramwaju :/ - myśl że jadę prosto to mam pierwszeństwo... znaki mnie nie interesują
jak można nie widzieć tramwaju :/ - myśl że jadę prosto to mam pierwszeństwo... znaki mnie nie interesują