A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dobry ruch ze strony dyrekcji. Priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci, ale jednocześnie wsparcie dla pracujących rodziców i dzieci przedszkolnych zostało zachowane. Tak to powinno wyglądać w sytuacjach kryzysowych. Brawo
Cool szkola, szescdziesiony
“Bo oczywiście nauczycielom nie pasuje teraz wolne byli przecież 2 tygodnie”
Przetłumaczy to ktoś życzliwy na polski?
Nie ma żadnego zagrożenia ze Wschodu 🥱
W Gdańsku i Sopocie jest gorzej.
A ile stopni jest na świetlicy szkolnej...10 ?
Jaka bzdura w całej szkole nie ma ogrzewania a na świetlicy jest... Chodzi farelka czy pompa ciepła ?
@macH69 - Grzejniki elektryczne geniuszu.
To nie kwestia mrozu na zewnątrz, tylko wewnątrz budynku, gdzie temperatura spadła do 14-15 stopni, bo rury pękły i chętnie jako nauczyciel tez bym posiedział w domu, ale niestety muszę siedzieć po kilka godzin w takich warunkach. Dlaczego? Nie wiem, wie to urząd.
a ty czytać umiesz? Bo wątpliwości mi się nasunęły. Nauczyciele będą w placówce, to jak geniuszu - mają wolne, czy siedzą w szkole?