46
03.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dobry ruch ze strony dyrekcji. Priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci, ale jednocześnie wsparcie dla pracujących rodziców i dzieci przedszkolnych zostało zachowane. Tak to powinno wyglądać w sytuacjach kryzysowych. Brawo
(2026.02.03)

info

5  
  2
Cool szkola, szescdziesiony
Juz nie glowny wrog (2026.02.03)
“Bo oczywiście nauczycielom nie pasuje teraz wolne byli przecież 2 tygodnie” Przetłumaczy to ktoś życzliwy na polski?
(2026.02.03)
Nie ma żadnego zagrożenia ze Wschodu 🥱
(2026.02.03)
W Gdańsku i Sopocie jest gorzej.
Hm. (2026.02.04)

info

2  
  1
A ile stopni jest na świetlicy szkolnej...10 ?
MłodyNissan (2026.02.04)

info

3  
  2
Jaka bzdura w całej szkole nie ma ogrzewania a na świetlicy jest... Chodzi farelka czy pompa ciepła ?
macH69 (2026.02.04)
@macH69 - Grzejniki elektryczne geniuszu.
(2026.02.04)
To nie kwestia mrozu na zewnątrz, tylko wewnątrz budynku, gdzie temperatura spadła do 14-15 stopni, bo rury pękły i chętnie jako nauczyciel tez bym posiedział w domu, ale niestety muszę siedzieć po kilka godzin w takich warunkach. Dlaczego? Nie wiem, wie to urząd.
(2026.02.04)
a ty czytać umiesz? Bo wątpliwości mi się nasunęły. Nauczyciele będą w placówce, to jak geniuszu - mają wolne, czy siedzą w szkole?
(2026.02.04)