A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja mam w domu poniżej 18st. zawsze.... bo suche gardło nie dało by spać normalnie a w dzień to już norma. Co mam zamykać dom i iść do piwnicy ?
"Najgorsze jest rozdawnictwo i brak edukacji "
Nie możemy zwalać winy na dzieci za dostęp do internetu, do pornografii, przemocy i ciągłej rywalizacji bo dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym nie kupują za swoje smartfony z w/w. dostępem ? Wiem że są inne czasy ale nie dajmy się zwariować że nie mamy prawa głosu rodzica czy nauczyciela, że tak musi być bo tak jest wszędzie? Bo to jest zgoda na dominację dziecka nad rodzicem i nauczycielem a to już jest porażka ! Wiem jak to dziś działa, dziecko płaczem buntem otrzymuje co chce byle był spokój, do ręki komórka albo pilot a gdzie rozmowa, rozmowa, jeszcze raz rozmowa ?
Większość rodziców jest sama wpatrzona w telefony 24 h więc dzieciakom tez fundują taką rozrywkę i mają ich z głowy, a potem latanie do psychologa ze dziecko w depresji lub w agresji ! Wystarczy rozejrzec się wokół, dzieci w wózkach czy na spacerach siedzą jak kukły bo mamusia czy tatuś zamiast pokazywać dziecku świat wokół i rozmawiać, to owszem rozmawia z kumpelą przez telefon o zabiegach odmładzających lub bezmyślnie gapi się w telefon.... a zdrowiej ciepło się ubrać i biegać z dzieckiem nawet na mrozie co kiedyś bylo normą.
Przestań narzekać na swoje dzieci i wnuki, zachowaj swoje porażki dla siebie.
u mnie w pracy też odwołali ale.... prermię kwartalną bo kasjer wpadł w przerebel na motławie i lipa z wypłaty :) pozdro elo dla kumatych 900
a ty kiedy bierzesz sobie wolne? pójdziesz też jutro na urlop?
w krismarze to od prawie 1,5 roku im wypłaty odwołuja i nikt sobie z tego nic nei robi a co tam szkoła, :D
Super, że mimo problemów z ogrzewaniem szkoła nie zostawia rodziców na lodzie. Świetlica i pomoc psychologiczna są dostępne dla tych, którzy nie mają z kim zostawić dzieciaków w domu.
Moja Córka jest po studiach, magisterce pielęgniarka w Norwegii. Biegle operuje czterema językami. Uczyła się w Elblągu do końca gimnazjum a więc mam powód do dumy że była rozsądna i konsekwentna w działaniu....
No trza sie modlić, żeby była rozsądna I nie wyjechała na Kamczatkę
Ta docieplania, remonty zaraz się wezmą, kluczowe słowo to ZARAZ, będzie tak jak z tym przedszkolem na Bema, - rodzice chwycili za farby, pędzle I byłoby już dawno po remoncie. To było jeszcze za Wróbla I teraz Michasia- czy ktoś pamięta ile to już lat?, te dzieci z tego przedszkola będą zaraz na studiach a remont trwa i trwa mać' - już nie mogę spać