Wybrany wątek opinii

Szkoły zamykane według widzimisię dyrektora... Jedne zamknięte... a w drugich dzieci niejednokrotnie 7-8 letnie w mróz -25 zasuwają piechotą do szkoły... Bo oczywiście nauczycielom nie pasuje teraz wolne byli przecież 2 tygodnie... Lepiej wykorzystać latem sobie wolne
(2026.02.03)
Trzeba chyba wrócić do szkoły... Napisane jest, że wszyscy pracownicy szkoły (nauczyciele również) będą normalnie pracować (chociaż jest awaria). Dyrektor decyduje kiedy je zamknąć, nie nauczyciele
kamel1324 (2026.02.03)
Dobrze, że od twojego widzimisię nic nie zależy.
(2026.02.03)
O widzisz jaki ty gł..... niedoinformowany jesteś. Szkoła zamknięta z powodu awarii ogrzewania a nauczyciele i tak idą do praqcy.
(2026.02.03)
a ty kiedy bierzesz sobie wolne? pójdziesz też jutro na urlop?
(2026.02.03)
“Bo oczywiście nauczycielom nie pasuje teraz wolne byli przecież 2 tygodnie” Przetłumaczy to ktoś życzliwy na polski?
(2026.02.03)
To nie kwestia mrozu na zewnątrz, tylko wewnątrz budynku, gdzie temperatura spadła do 14-15 stopni, bo rury pękły i chętnie jako nauczyciel tez bym posiedział w domu, ale niestety muszę siedzieć po kilka godzin w takich warunkach. Dlaczego? Nie wiem, wie to urząd.
(2026.02.04)
a ty czytać umiesz? Bo wątpliwości mi się nasunęły. Nauczyciele będą w placówce, to jak geniuszu - mają wolne, czy siedzą w szkole?
(2026.02.04)
Póki nie było internetu tylko rodzina wiedziała żeś głupi. Tragedia :wiedza zerowa ale się odezwę, bo mogę.
(2026.02.04)
Urząd nie ma pojęcia o rzeczywistości, nie zna realiów. Jednak Pani Dyrektor powinna je znać, negocjować z Urzędem, dbać o dobro pracowników i placówki. Rola Dyrektora to nie tylko formalne zarządzanie instytucją, liderem zespołu stajesz się dzięki inspirowaniu, budowaniu autorytetu i angażowaniu ludzi do wspólnych celów, a nie tylko przez wydawanie poleceń. Nie każdy jest do tego stworzony.
Brrrrrrrr (2026.02.04)
dla tych z kompleksami szkolnymi byłoby najlepiej żeby nauczyciele siedzieli w szkole ale żeby to się liczyło jako urlop bo uczniów nie ma. no sorry, sprzedawca też pracuje jak jest w sklepie i nie ma klienta
(2026.02.04)
Powrót do komentarzy