UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobry ruch ze strony dyrekcji. Priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci, ale jednocześnie wsparcie dla pracujących rodziców i dzieci przedszkolnych zostało zachowane. Tak to powinno wyglądać w sytuacjach kryzysowych. Brawo