UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To nie kwestia mrozu na zewnątrz, tylko wewnątrz budynku, gdzie temperatura spadła do 14-15 stopni, bo rury pękły i chętnie jako nauczyciel tez bym posiedział w domu, ale niestety muszę siedzieć po kilka godzin w takich warunkach. Dlaczego? Nie wiem, wie to urząd.