UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jaka bzdura w całej szkole nie ma ogrzewania a na świetlicy jest... Chodzi farelka czy pompa ciepła ?
macH69
Jaka bzdura w całej szkole nie ma ogrzewania a na świetlicy jest... Chodzi farelka czy pompa ciepła ?
macH69