46
03.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Póki nie było internetu tylko rodzina wiedziała żeś głupi. Tragedia :wiedza zerowa ale się odezwę, bo mogę.
(2026.02.04)
Jedynym zagrożeniem jest twój iloraz inteligencji poniżej mułu w sadzawce
(2026.02.04)
Urząd nie ma pojęcia o rzeczywistości, nie zna realiów. Jednak Pani Dyrektor powinna je znać, negocjować z Urzędem, dbać o dobro pracowników i placówki. Rola Dyrektora to nie tylko formalne zarządzanie instytucją, liderem zespołu stajesz się dzięki inspirowaniu, budowaniu autorytetu i angażowaniu ludzi do wspólnych celów, a nie tylko przez wydawanie poleceń. Nie każdy jest do tego stworzony.
Brrrrrrrr (2026.02.04)
Aż boli czytać komentarze emerytów tutaj
Arkaa!!:3 (2026.02.04)

info

0  
  1
dla tych z kompleksami szkolnymi byłoby najlepiej żeby nauczyciele siedzieli w szkole ale żeby to się liczyło jako urlop bo uczniów nie ma. no sorry, sprzedawca też pracuje jak jest w sklepie i nie ma klienta
(2026.02.04)
ludzie od pół roku nie mają wypłaty a co na to związek zawodowy Solidarność, tak pozwala na to nic nie działa
(2026.02.05)