A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Póki nie było internetu tylko rodzina wiedziała żeś głupi. Tragedia :wiedza zerowa ale się odezwę, bo mogę.
Jedynym zagrożeniem jest twój iloraz inteligencji poniżej mułu w sadzawce
Urząd nie ma pojęcia o rzeczywistości, nie zna realiów. Jednak Pani Dyrektor powinna je znać, negocjować z Urzędem, dbać o dobro pracowników i placówki. Rola Dyrektora to nie tylko formalne zarządzanie instytucją, liderem zespołu stajesz się dzięki inspirowaniu, budowaniu autorytetu i angażowaniu ludzi do wspólnych celów, a nie tylko przez wydawanie poleceń. Nie każdy jest do tego stworzony.
Aż boli czytać komentarze emerytów tutaj
dla tych z kompleksami szkolnymi byłoby najlepiej żeby nauczyciele siedzieli w szkole ale żeby to się liczyło jako urlop bo uczniów nie ma. no sorry, sprzedawca też pracuje jak jest w sklepie i nie ma klienta
ludzie od pół roku nie mają wypłaty a co na to związek zawodowy Solidarność, tak pozwala na to nic nie działa