UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To nie kwestia mrozu na zewnątrz, tylko wewnątrz budynku, gdzie temperatura spadła do 14-15 stopni, bo rury pękły i chętnie jako nauczyciel tez bym posiedział w domu, ale niestety muszę siedzieć po kilka godzin w takich warunkach. Dlaczego? Nie wiem, wie to urząd.