Wybrany wątek opinii
Ta szkola to tragedia jest tam mniej niż 18 stopni pani dyrektor była poinformowana o tym
Lecz wyśmiewała to i grzała się w ciepłym gabinecie najgorsza szkoła na świecie
Do moderacji
Odpowiedz
7
9
Cool szkola, szescdziesiony
Do moderacji
Odpowiedz
0
1