Wybrany wątek opinii

Ta szkola to tragedia jest tam mniej niż 18 stopni pani dyrektor była poinformowana o tym Lecz wyśmiewała to i grzała się w ciepłym gabinecie najgorsza szkoła na świecie
(2026.02.03)
Cool szkola, szescdziesiony
Juz nie glowny wrog (2026.02.03)
Powrót do komentarzy