Wybrany wątek opinii

w krismarze to od prawie 1,5 roku im wypłaty odwołuja i nikt sobie z tego nic nei robi a co tam szkoła, :D
(2026.02.03)
ludzie od pół roku nie mają wypłaty a co na to związek zawodowy Solidarność, tak pozwala na to nic nie działa
(2026.02.05)
Powrót do komentarzy