Wybrany wątek opinii
w krismarze to od prawie 1,5 roku im wypłaty odwołuja i nikt sobie z tego nic nei robi a co tam szkoła, :D
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
ludzie od pół roku nie mają wypłaty a co na to związek zawodowy Solidarność, tak pozwala na to nic nie działa
Do moderacji
Odpowiedz
1
0