UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moja Córka jest po studiach, magisterce pielęgniarka w Norwegii. Biegle operuje czterema językami. Uczyła się w Elblągu do końca gimnazjum a więc mam powód do dumy że była rozsądna i konsekwentna w działaniu....