UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Super, że mimo problemów z ogrzewaniem szkoła nie zostawia rodziców na lodzie. Świetlica i pomoc psychologiczna są dostępne dla tych, którzy nie mają z kim zostawić dzieciaków w domu.

Rodzic53

Anuluj