UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Super, że mimo problemów z ogrzewaniem szkoła nie zostawia rodziców na lodzie. Świetlica i pomoc psychologiczna są dostępne dla tych, którzy nie mają z kim zostawić dzieciaków w domu.
Rodzic53
Super, że mimo problemów z ogrzewaniem szkoła nie zostawia rodziców na lodzie. Świetlica i pomoc psychologiczna są dostępne dla tych, którzy nie mają z kim zostawić dzieciaków w domu.
Rodzic53