46
03.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Za moich czasów bywały takie mrozy chodziliśmy do szkoły, potem na dworze cali w śniegu zmarznięci ale się bawiliśmy, a teraz dzieciaki nie zachartowane chorują. My nie narzekaliśmy
Szofer (2026.02.03)

info

19  
  3
@Aron - No proszę, a gdzie są tzw. rodzice? Wszyscy wokoło mają się zajmować prostowaniem tych bąbelków? Poza tym, tym tzw. nauczycielom odebrano wszelkie narzędzia reagowania. A informowanie o czymkolwiek rodzica jest bez sensu bo ten bezgranicznie wierzy swojemu bąbelkowi. Taka tzw. mała patologia.
(2026.02.03)
O widzisz jaki ty gł..... niedoinformowany jesteś. Szkoła zamknięta z powodu awarii ogrzewania a nauczyciele i tak idą do praqcy.
(2026.02.03)
Szkola Podstawowa nr 25 im. Janusza Kusocińskiego w budynku przy ulicy Wyżynnej funkcjonuje od roku szkolnego 2009/2010,wcześniej mieściła się przy ulicy Kopernika. W budynku tym od 1966 do 1977 roku istniała Szkoła Podstawowa nr 24 im. Juliana Tuwima. Była ona zbudowana w ramach programu 1000 Szkół na Tysiąclecie Państwa i była trzecią i zarazem ostatnią Tysiąclatką powstałą w Elblągu. Pierwszą była Szkoła nr 19 z ulicy Uroczej, a drugą Szkoła nr 23 z ulicy Słonecznej.
Taki bieg losu "Kusego" (2026.02.03)
Jak nauczyciele będą pracowali, bez uczniów ???
Ciekawy (2026.02.03)

info

6  
  9
@Taki bieg losu "Kusego" - A dawna SP 20 z Rawskiej nie była Tysiąclatką?
(2026.02.03)
Ta szkola to tragedia jest tam mniej niż 18 stopni pani dyrektor była poinformowana o tym Lecz wyśmiewała to i grzała się w ciepłym gabinecie najgorsza szkoła na świecie
(2026.02.03)
@Taki bieg losu "Kusego" - Szkoła nr 25 na Wyżynnej funkcjonuje od roku 1989/1990 :)
(2026.02.03)
tylko dlaczego nauczyciele i dzieci młodsze muszą iść a starsze nie?! im nie będzie zimno?!
(2026.02.03)

info

10  
  4
Zamknąć wszystko
(2026.02.03)

info

4  
  0