UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

u mnie w pracy też odwołali ale.... prermię kwartalną bo kasjer wpadł w przerebel na motławie i lipa z wypłaty :) pozdro elo dla kumatych 900


Anuluj