UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
w krismarze to od prawie 1,5 roku im wypłaty odwołuja i nikt sobie z tego nic nei robi a co tam szkoła, :D
w krismarze to od prawie 1,5 roku im wypłaty odwołuja i nikt sobie z tego nic nei robi a co tam szkoła, :D