UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pisy i konfitury rozlewają swoje wyborcze żale. TO JEST PRYWATNY właściciel hal, udajcie się tam, jemu stękać.
Pisy i konfitury rozlewają swoje wyborcze żale. TO JEST PRYWATNY właściciel hal, udajcie się tam, jemu stękać.