UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak. POdziekujcie Tuskowi i spółce…cały Elbląg to ruina, już nic tu nie ma szok jak można zdewastować miasto …. Tak gadali że zły PIS to macie
Tak. POdziekujcie Tuskowi i spółce…cały Elbląg to ruina, już nic tu nie ma szok jak można zdewastować miasto …. Tak gadali że zły PIS to macie