UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie jest to dobra wiadomość na początek roku w zwijającym się mieście młodzieży, wojskowych i emerytów.. A kiedyś nazywano Elbląg 1/ Miastem Ogrodem i 2/ Miasto Przemysłowe średniej wielkości
Nie jest to dobra wiadomość na początek roku w zwijającym się mieście młodzieży, wojskowych i emerytów.. A kiedyś nazywano Elbląg 1/ Miastem Ogrodem i 2/ Miasto Przemysłowe średniej wielkości