UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie jest to dobra wiadomość na początek roku w zwijającym się mieście młodzieży, wojskowych i emerytów.. A kiedyś nazywano Elbląg 1/ Miastem Ogrodem i 2/ Miasto Przemysłowe średniej wielkości


Anuluj