UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sorki jedno pytanko a te osoby potrzebujące wsparcia w tym namiocie to skad mają się dowiedzieć że on stoi na Pl. Słowiańskim. Czy U. M.wysłał ALERt do nich, a może wydrukował ulotki i nasza dzielna Straż Miejska rozdaje na ulicach?

Real

Anuluj