UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sorki jedno pytanko a te osoby potrzebujące wsparcia w tym namiocie to skad mają się dowiedzieć że on stoi na Pl. Słowiańskim. Czy U. M.wysłał ALERt do nich, a może wydrukował ulotki i nasza dzielna Straż Miejska rozdaje na ulicach?

Real