UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@:)) - Nie przesadzajmy, to nie Syberia, miasto, ludzie, sklepy, kawiarnie, komunikacja miejska kto niby ma zamarznąć bez śniadania? Sensacja bo zima wróciła taka jak była kiedyś i nikt nie marudził. Dzieci pół do zachodu słońca albo dłużej na sankach i nie zamarzły.

modi

Anuluj