UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z zkm, nigdy nie bedzie dobrze, nie zdrowe warunki daja przowoznikom, co naklada sie na kierowce, (kary!!!) plus brak przerw w szczycie i zly czas miedzy przystankami. Fachowcyyy! Kolejny przetarg, kolejny naklad absurdow pewnie?! Samorzad nie ma swojego taboru a oowinien miec, jak kazde miasto, ktore moze starac sie o dofinansowanie, bo taki zakup nowych niskoemisyjnych autobusow, plus uzbrojenie w system, biletomat i kasowniki to kolejne grube wydatki dla przewoznika...

Kierowca129