UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tu na tej prowincji zabitej dechami mamy zarząd POrtu bez portu i zarząd komunikacji wiejskiej bez komunikacji - siedzą nic nie robią a my im płacimy co miesiąc..... wie za co.
Tu na tej prowincji zabitej dechami mamy zarząd POrtu bez portu i zarząd komunikacji wiejskiej bez komunikacji - siedzą nic nie robią a my im płacimy co miesiąc..... wie za co.