UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tu na tej prowincji zabitej dechami mamy zarząd POrtu bez portu i zarząd komunikacji wiejskiej bez komunikacji - siedzą nic nie robią a my im płacimy co miesiąc..... wie za co.


Anuluj