UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Zainteresowany przetargiem - Będzie tak jak w naszym państwie, kasa dla rządzących w pierwszej kolejności, a co zostanie dla pracujących fizycznie - czyli ciągle będzie mała stawka za 1 godzinę.


Anuluj