UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zainteresowany przetargiem - Będzie tak jak w naszym państwie, kasa dla rządzących w pierwszej kolejności, a co zostanie dla pracujących fizycznie - czyli ciągle będzie mała stawka za 1 godzinę.
@Zainteresowany przetargiem - Będzie tak jak w naszym państwie, kasa dla rządzących w pierwszej kolejności, a co zostanie dla pracujących fizycznie - czyli ciągle będzie mała stawka za 1 godzinę.