Wybrany wątek opinii

W Malborku / Grudziądzu mają extra autobusy to samo w innych miastach podobnych wielkością do naszego zadupia - ale tam nie ma zarządu ZKM biorących co miesiąc pieniądze dosłownie za NIC.
(2026.01.29)
Bo cwaniakom i leniom o to chodziło, żeby rządzić, gadać, ale nic nie robić, tak jak z ciepłem.... już kilkadziesiąt lat to trwa to ich obniżanie cen ciepła w Elblągu I co i nić... mają takie pojęcie jak o transporcie o zabezpieczeniu miasta przed powodziami o retencji... bezradni w każdym temacie, a my ?... my z uporem maniaka ciągle wybieramy tych samych- dlaczego?, bo my nie układamy list wyborczych, tylko oni, my wybieramy mniejsze zło między cholerą z dżumą, coś na wzór pomroczności jasnej, która zstępuje wtedy kiedy trzeba, i pełne są Niebiosa Chwały Twojej... Amen
Amen. (2026.02.01)
Powrót do komentarzy